Koszyk

Komentarze 

0

Komentarze 

0

Czym zafugować podjazd, chodnik i taras? Jakie wybrać produkty?

Czym fugować taras, czym zafugować kostkę na podjeździe

Fuga na taras, chodnik czy podjazd?

Jakie fugi będą dobre na zewnątrz, a jakie wewnątrz domu? Jaką na przykład wybrać na taras, a jaką na podjazd, chodnik czy ścieżkę. Która wytrzyma nacisk samochodu? Wybór zależy przede wszystkim od składu chemicznego materiału. Dobór jest ważny, bo fugi są bardzo ważnym materiałem wykończeniowym. I często można usłyszeć zirytowanych właścicieli domów, gdzie zostały one źle wybrane i drażnią mieszkańców.

Zarówno lokatorzy, jak i goście, którzy przychodzą zobaczyć nasze nowe „cztery ściany” od razu zwrócą uwagę, jeżeli spoiwo zostało źle dobrane i położone. Liczy się przecież zarówno gładkość i równość fugi, czystość oraz kolor. Dlatego często szukamy glazurnika, który wykona swoje zadanie tak, by fugi wytrzymały wiele lat eksploatacji i wyglądały ciągle jak nowe. I jeszcze dodatkowo dobierze odpowiednie materiały!

Gwarancje dobrych produktów wykorzystywanych w okolicach domów, na przykład na podjazdach, chodnikach i tarasach, które możecie położyć nawet sami, daje firma Zafuguj.pl oferująca swoje produkty w Internecie.

Co wyróżnia fugi żywiczne od Zafuguj.pl?

Po pierwsze: wysoka jakość

Firma gwarantuje, że jej fugi nie rozpuszczają się pod wpływem działania wody, kwasów i paliw płynnych. Dodatkowo zapobiegają wyrastaniu chwastów, mchów, traw i powstawaniu wykwitów wapiennych.

Po drugie: estetyka

Żywiczna fuga do kamienia i fuga do granitu podkreślają naturalną barwę spoinowanej nawierzchni. Nie tworzą efektów „zacieków cementowych” na powierzchni brukowej. Fuga nie wypłukuje się i nie kruszy.

Po trzecie: trwałość

Fuga jest odporna na działanie mrozu, promieni UV i posypki solnej. Stosowanie fugi żywicznej zapobiega powstawaniu „kopców piaskowych”, które w dłuższym okresie przyczyniają się do degradacji i „zapadania się” nawierzchni.

Jaka fuga na taras, a jaka do kostki?

Firma Zafuguj.pl oferuje trzy rodzaje produktów. Wszystkie są gotowe do użycia i pakowane próżniowo. Różnią się grubością ziarna, wytrzymałością na obciążenia nawierzchni. Są pakowane w workach po 25 kilogramów. Dostępne są w czterech kolorach:

– Oferujemy wysokiej jakości produkty do spoinowania oraz renowacji nawierzchni brukowanych, a także narzędzia i akcesoria dla Profesjonalistów – zapewnia Mateusz Jastrzębski z Zafuguj.pl

0 komentarzy