Zadzwoń do nas: 694-080-806

Darmowa przesyłka dla zamówień powyżej 100 zł

Darmowa wysyłka

Dla zamówień powyżej 100 zł

14 dni na zwrot

Gwarantowany zwrot pieniędzy

Gwarancja jakości

Produkty wysokiej klasy

Bezpieczne płatności online

Przelewy24 i Blik

Czym zafugować podjazd, chodnik i taras? Jakie wybrać produkty?

Jakie fugi będą dobre na zewnątrz, a jakie wewnątrz domu? Jaką na przykład wybrać na taras, a jaką na podjazd, chodnik czy ścieżkę. Która wytrzyma nacisk samochodu? Wybór zależy przede wszystkim od składu chemicznego materiału. Dobór jest ważny, bo fugi są bardzo ważnym materiałem wykończeniowym. I często można usłyszeć zirytowanych właścicieli domów, gdzie zostały one źle wybrane i drażnią mieszkańców.

Zarówno lokatorzy, jak i goście, którzy przychodzą zobaczyć nasze nowe „cztery ściany” od razu zwrócą uwagę, jeżeli spoiwo zostało źle dobrane i położone. Liczy się przecież zarówno gładkość i równość fugi, czystość oraz kolor. Dlatego często szukamy glazurnika, który wykona swoje zadanie tak, by fugi wytrzymały wiele lat eksploatacji i wyglądały ciągle jak nowe. I jeszcze dodatkowo dobierze odpowiednie materiały!

Gwarancje dobrych produktów wykorzystywanych w okolicach domów, na przykład na podjazdach, chodnikach i tarasach, które możecie położyć nawet sami, daje firma Zafuguj.pl oferująca swoje produkty w Internecie.

Po pierwsze: wysoka jakość

Firma gwarantuje, że jej fugi nie rozpuszczają się pod wpływem działania wody, kwasów i paliw płynnych. Dodatkowo zapobiegają wyrastaniu chwastów, mchów, traw i powstawaniu wykwitów wapiennych.

Po drugie: estetyka

Żywiczna fuga do kamienia i fuga do granitu podkreślają naturalną barwę spoinowanej nawierzchni. Nie tworzą efektów „zacieków cementowych” na powierzchni brukowej. Fuga nie wypłukuje się i nie kruszy.

Po trzecie: trwałość

Fuga jest odporna na działanie mrozu, promieni UV i posypki solnej. Stosowanie fugi żywicznej zapobiega powstawaniu „kopców piaskowych”, które w dłuższym okresie przyczyniają się do degradacji i „zapadania się” nawierzchni.

Firma Zafuguj.pl oferuje trzy rodzaje produktów. Wszystkie są gotowe do użycia i pakowane próżniowo. Różnią się grubością ziarna, wytrzymałością na obciążenia nawierzchni. Są pakowane w workach po 25 kilogramów. Dostępne są w czterech kolorach:

– Oferujemy wysokiej jakości produkty do spoinowania oraz renowacji nawierzchni brukowanych, a także narzędzia i akcesoria dla Profesjonalistów – zapewnia Mateusz Jastrzębski z Zafuguj.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Darmowa wysyłka

Dla zamówień powyżej 100 zł

14 dni na zwrot

Gwarantowany zwrot pieniędzy

Gwarancja jakości

Produkty wysokiej klasy

Bezpieczne płatności online

Przelewy24 i Blik