Koszyk

Najlepsze produkty do kostki brukowej i płyt tarasowych

Wysokiej jakości produkty do spoinowania oraz renowacji nawierzchni brukowanych. Narzędzia i akcesoria dla Profesjonalistów.

Wysoka jakość produktu

Nasze fugi nie rozpuszczają się pod wpływem działania wody, kwasów czy paliw płynnych. Zapobiegają wyrastaniu chwastów, mchów, traw oraz powstawaniu wykwitów wapiennych.

Długa trwałość produktu

Fuga odporna na działanie mrozu, promieni UV i posypki solnej. Stosowanie fugi żywicznej Zafuguj.pl® zapobiega powstawaniu „kopców piaskowych”, które w dłuższym okresie przyczyniają się do degradacji i „zapadania się” nawierzchni.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Ponad 13 lat w branży usług brukarskich pozwoliło nam starannie wyselekcjonować produkty, które oferujemy Państwu w sprzedaży detalicznej. Oryginalne fugi sprzedawane pod marką własną Zafuguj.pl® to gwarancja trwałości i zadowolenia.

Sprawdź fugi

Nawet po upływie wielu lat, fugi nadal będą dobrze prezentować się na powierzchni wyłożonej kostką.

Sprawdź impregnaty

Jeżeli chcesz przez długie lata cieszyć się wyrazistym kolorem.

Unikalny i estetyczny wygląd spoiny

Żywiczna fuga Zafuguj.pl® do kamienia i fuga do granitu podkreśla naturalną barwę spoinowanej nawierzchni. Nie tworzy efektu “zacieków cementowych” na powierzchni brukowej. Fuga nie wypłukuje się i nie kruszy.

Co wyróżnia zafuguj.pl®

Od 2009 roku funkcjonujemy w segmencie lokalnych usług brukarskich obsługując głównie Klientów premium. Chcąc sprostać wyszukanym wymaganiom naszych zleceniodawców, musieliśmy dać od siebie coś więcej niż zwykłe utwardzenie nawierzchni. W odpowiedzi na potrzeby rynku, w realizacjach naszych zleceń wprowadziliśmy innowację w postaci fugowania nawierzchni brukowanych, w następstwie czego podnieśliśmy jakość zlecanych nam inwestycji. 

Pakiet korzyści od zafuguj.pl

Klienci bezpośrednio doświadczają szeregu korzyści Zafuguj.pl® m.in. w postaci trwale estetycznych nawierzchni i całych obiektów, oszczędności związanych z codzienną pielęgnacją otoczenia i brakiem konieczności remontów „zniszczonych czasem” chodników i podjazdów.   

Jeszcze więcej korzyści od zafuguj.pl®

Darmowa wysyłka

Dla zamówień powyżej 100 zł

14 dni na zwrot

Gwarantowany zwrot pieniędzy

Gwarancja jakości

Produkty wysokiej klasy

Odkryj zafuguj w dwie minuty

Nasz firmowy blog

Impregnacja polbruku – jakich środków użyć?

Impregnacja polbruku – jakich środków użyć?

Wiele można przeczytać o tym jak ważny jest impregnat do kostki brukowej oraz jak często powinno się jej dokonywać. Czasami ciężko jest nam znaleźć informację, jakich środków powinniśmy używać do impregnacji nawierzchni w naszym ogrodzie.

Co robić, by nie utracić gwarancji na kostkę brukową?

Co robić, by nie utracić gwarancji na kostkę brukową?

Utwardzenie nawierzchni na podjeździe i wokół domu to jeden z największych wydatków związanych z projektowaniem i wykonaniem ogrodu. Najdroższa jest oczywiście kostka brukowa i materiały sypkie. Bardzo często jednak zapominamy o tym, że niektóre elementy posiadają gwarancję. W tym artykule skupimy się na tym, co możemy reklamować i w jakich sytuacjach. Opowiem również, co należy zrobić, by nie stracić gwarancji.

Tarasy z kostki brukowej

Tarasy z kostki brukowej

W tym artykule opowiem, dlaczego dobre jest wykorzystanie kostki brukowej oraz jak odpowiednio zabezpieczyć ją przed...

Bazując na zdobytym przez nas doświadczeniu w praktycznym wykorzystaniu oferowanych produktów, jesteśmy w stanie doradzić Państwu wybór rozwiązań najbardziej odpowiednich z indywidualnym podejściem do każdego problemu.

Nasza lista akcesoriów budowlanych w sklepie internetowym jest wciąż uzupełniana o nowe pozycje, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów, którzy cenią sobie przede wszystkim jakość. Rynek zewnętrznych materiałów wykończeniowych stale wprowadza nowe trendy – my także, w Zafuguj.pl® rozwijamy swoją wiedzę i poszerzamy horyzonty testując dla Państwa nowoczesne rozwiązania, aby na każdym etapie przydomowej inwestycji móc zaoferować produkt spełniający najwyższe standardy.

Zaprezentowane w naszej ofercie młotki brukarskie idealnie nadadzą się nie tylko do układania kostki brukowej, ale również do jej obróbki i wykończenia. Dobrej klasy surowce, z którego wykonane są sprzedawane przez nas fugi, impregnaty i narzędzia brukarskie, zapewnia wysoką jakość pracy i jej efektów, przy jednoczesnym wolnym zużywaniu się materiału. Firmy oraz osoby prywatne, które zdecydują się na skorzystanie z naszej oferty, mogą być pewne, że sprzedawane przez nas produkty, pomogą podnieść wydajność pracy, korzystającym z nich pracowników.

Warto zatem zapoznać się z naszą ofertą środków czyszczących do kamienia i betonu, impregnatów do kostki brukowej, fug do bruku i płyt tarasowych oraz profesjonalnych akcesoriów budowlanych!